Kim jesteśmy

Jesteśmy małą, rodzinną firmą prowadzoną przez mamę i córkę. Obie pragniemy mieć skórę w dobrej kondycji, zadbaną ale nie nadmiernie obciążoną. Wszystkie receptury testujemy na sobie i dopracowujemy dotąd, aż uznamy je za idealne. Dopiero wówczas dzielimy się nimi z innymi.

 


 Nazwa

KOI to czasownik, który opisuje działanie wszystkich naszych produktów. Skóra na wszystkich etapach życia boryka się z wieloma trudnościami. Wspomagamy ją tylko w procesie naprawczym, nie zastępujemy natury, jedynie jej pomagamy! We wschodnich językach KOI oznacza miłość, która jest dodatkowym składnikiem naszych kremów.


Misja

Główną i najważniejszą rolą naszych produktów jest nawilżenie skóry. Szybkie tempo życia, klimatyzowane i ogrzewane pomieszczenia – wysuszają ją. My, swoimi kosmetykami staramy się temu przeciwdziałać!


Idea

Ideą naszego działania jest stworzenie kosmetyków bogatych w składniki aktywne dla skóry. Dodajemy je w maksymalnych stężeniach, co daje skuteczny i działający produkt. Nasze kremy gwarantują kompleksową pielęgnację.


Składniki

Wszystkie nasze produkty wzmacniają barierę ochronną skóry, dostarczając jej brakujących składników. Dużą wagę przywiązujemy do jakości używanych substancji, do tego aby były naturalne, nie modyfikowane, a jednocześnie skuteczne i przyjazne środowisku.


Termin ważności

Cieszymy się dużym komfortem zamówień, robimy partie od 20 sztuk danego rodzaju. To nam pozwala produkować kosmetyki, z krótkim terminem przydatności. Zadaniem naszych produktów jest kojenie i nawilżanie skóry, a nie stanie na półkach! Dlatego są one przydatne do użycia tylko w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.


Domowa Pielęgnacja

Aby cieszyć się ładną, gładką skórą – wystarczy dziennie kilka minut! Dajemy naszym klientom taką możliwość! Ułożyłyśmy różne produkty w serie i linie, które stosowane w odpowiedniej kolejności, dają jeszcze lepsze efekty, niż stosowane osobno. To, którą linię wybierzesz zależy od Ciebie i od stanu Twojej skóry. My dbamy o resztę!


Podsumowanie

Wszystko w naszym projekcie ma koić: bogaty krem – skórę przed złymi warunkami, szklane opakowanie – dać poczucie komfortu , bo jest ono wielokrotnego użycia a przy tym – biodegradowalne. Jako firma rodzinna staramy się kompleksowo zadbać o skórę każdego. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość tego co robimy.